Dizajnové batérie

Dizajnové vodovodné batérie dodajú vášmu priestoru nádych elegancie

Reklamný článok - 20. júna 2019 - 4180. zobrazení

Neoddeliteľnou súčasťou interiéru bytov aj domov sú umývadlá v kúpeľni a drezy v kuchyni. Možno si hovoríte, že tento prvok nie je veľmi dôležitý a nepriťahuje veľa pozornosti. V skutočnosti to však funguje presne naopak. Moderná dizajnová batéria vášmu bytu iba prospeje a jej celková inštalácia môže byť kľúčovým dekoratívnym prvkom interiéru.

V našom článku si preto spomenieme a predstavíme exkluzívne dizajnové vodovodné batérie, ktorých originálny vzhľad premení váš interiér na nepoznanie.

Rôzne druhy a tvary

Vodovodné batérie sa vyrábajú v niekoľkých druhoch a každý z nich vám poskytne iné funkcie. Rozdiely sú medzi batériami do kuchyne a kúpeľne, keďže od nich podľa konkrétnej miestnosti očakávate iné vlastnosti.

Čierna kuchynská batéria

V kuchyni sa najčastejšie používajú batérie, ktoré sú svojim tvarom vyššie a umožňujú tak umývanie vyšších a väčších riadov, ako sú napríklad hrnce. Veľmi užitočné je aj to, keď viete jednoducho vybrať tú časť batérie, z ktorej vyteká voda a máte akoby sprchu na hadici. Pri umývaní riadu vám to poskytne väčšiu flexibilitu a pohodlie.

Naopak v kúpeľni sú rôzne druhy batérií skôr dizajnovým prvkom ako funkčným zariadením. V kúpeľni sa od batérie neočakáva viac ako púšťanie vody z takej výšky, aby sa vám pod ňu zmestili ruky. To umožňuje viac priestoru na výber dizajnu, ktorý v dnešnej dobe ponúka naozaj širokú škálu možností.

Čierne kuchynské batérie

Pokiaľ si na dizajn potrpíte aj v kuchyni, čierne batérie vás možno potešia práve vtedy, keď máte aj zvyšok kuchyne ladený do tmavých farieb. Dlho boli batérie vyrábané iba vo svetlých farbách, ale postupom času, keď sa aj čierne vybavenie kuchyne stalo veľmi moderným, sa predajcovia museli prispôsobiť.

Čierne kuchynské batérie

Výsledkom je pomerne bohatý výber čiernych kuchynských batérií, ktoré nájdete v rôznych tvaroch a s rôznymi funkciami. Dokonca máte na výber aj medzi matnými a lesklými modelmi, vďaka čomu môžete mať vybavenie kuchyne zladené naozaj do posledného detailu a navyše to bude aj praktické.

Kde kúpiť dizajnové batérie?

Ak zháňate takúto dizajnovú batériu do svojho bytu alebo domu aj vy, možno sa váš výber a nákup skomplikuje, pretože ponuka vo vašom okolí je malá. Avšak v internetovom obchode dizajnovebaterie.sk máte veľkú šancu, že tu nájdete všetko čo potrebujete.

Dizajnové batérie

Ak práve rekonštruujete byt, alebo staviate nový dom a zháňate originálne kúpeľňové alebo moderné dizajnové kuchynské batérie, toto je tá správna voľba. Na stránke si môžete vybrať a v prípade akýchkoľvek otázok sa na dôležité veci aj opýtať. V každom prípade veľmi rýchlo zistíte, že stotožniť sa s tak dokonalým a moderným dizajnovým doplnkom vo vašej kuchyni alebo kúpeľni, nie je vôbec náročné. Tak sa o tom presvedčte.

Zdroj/Foto: dizajnovebaterie.sk

  • Kategórie

Podobné články