Matadorka - Petržalka

Matadorka: Petržalka a Bratislava ako na dlani…

Reklamný článok - 13. mája 2019 - 6646. zobrazení

Viete si predstaviť ako asi vyzerá Bratislava z 29. poschodia? A kam až z tejto výšky dovidíte? Obyvatelia nového bytového domu Matadorka majú nie len Petržalku, ale aj celú Bratislavu ako na dlani.

Budova s výnimočnou svetlou fasádou sa vypína až do výšky 85 metrov. Rozvíjajúca sa zóna blízko Železničnej stanice Petržalka je vďaka Matadorke zďaleka viditeľnou. Tento architektonický skvost je najvyššou obytnou budovou a novou dominantou petržalskej strany Dunaja.

V rámci dôsledných príprav projektu sme zhotovili zábery akoby z niekoľkých podlaží výškovej budovy pomocou moderných technológií a dronu. Úchvatný výhľad nás príjemne prekvapil. Veríme, že rovnako nadšení budú noví obyvatelia, uvádza Juraj Duška, konateľ VI GROUP.

Matadorka ponúka fascinujúce výhľady…

Práve z ateliérov slovenského developera VI GROUP projekt Matadorka pochádza. Obyvateľom a hosťom Matadorky sa ponúka čarovný výhľad na dominanty Bratislavy, Bratislavský hrad, Dóm svätého Martina či Nový most, ale aj kopce v smere na Devín a neďaleké Rakúsko.

Bytový dom Matadorka dominuje nad rovnomennou, pôvodne industriálnou zónou, ktorej história siaha až do roku 1905. Lokalita postupne prechádza revitalizáciou, v blízkej budúcnosti zmení charakter na vyhľadávanú rezidenčnú oblasť Bratislavy.

Matadorka

Polyfunkčný 29. podlažný vežiak Matadorka zachová výbornú dopravnú dostupnosť a ráta s dostatkom parkovacích státí. Pritom však dbá aj na súkromie majiteľov. Napríklad multifunkčné detské ihrisko a park na streche podnože výškovej budovy sú určené len pre obyvateľov domu.

Takmer 1 400 metrov štvorcových súkromného parku plánujeme osadiť pestrou zeleňou a vybaviť itinerárom nielen pre deti, ale aj pre dospelých. Naším cieľom je Matadorku prirodzene začleniť do širšej urbanistickej vízie lokality a poskytnúť jej obyvateľom nové výhľady na okolie, na lúky a zeleň a park, vysvetľuje J. Duška.

Koľko stojí bývanie v Matadorke?

Ak si myslíte, že ide o bývanie na vysokej nohe, tak máte pravdu, najmä v zmysle spomínaného luxusného výhľadu. V dome je celkom 335 bytov a apartmánov, ktorých hodnota začína od 82 857 € vrátane DPH, čo je v tomto vyššom štandarde bývania a v danej lokalite, aj podľa realitných portálov veľmi priaznivé.

Matadorka bývanie

Najlepším dôkazom je počet už predaných bytov v prvej fáze, druhá etapa predaja začala 6. marca 2017 a ponúkala na predaj byty umiestnené na 7. až 24. poschodí. Pre náročnejších klientov sú určené mezonety na najvyšších podlažiach, ktoré obyvateľom poskytnú doposiaľ nevídanú a jedinečnú vyhliadku…

Zdroj/foto: Matadorka.com

  • Kategórie

Podobné články