Dekorácie do detskej izby

Ako vybrať dekorácie do detskej izby?

Redakcia - 24. augusta 2019 - 9357. zobrazení

Detská izba je jedinou miestnosťou, pri ktorej zariaďovaní môžete zapojiť všetku svoju fantáziu a splniť si svoje detské sny. Spomeňte si, čo ste si želali mať vo svojej detskej izbe, keď ste boli malí… Viete, aké dekorácie do detskej izby sú tými najobľúbenejšími v súčasnosti?

Vyberáme dekorácie do detskej izby

Na začiatok si musíte položiť otázku… Aké dekorácie do detskej izby budú vhodné a nebudete mať z nich radosť iba vy, ale aj vaše dieťa? Ešte pred samotným výberom si musíte uvedomiť, aké záľuby má vaše dieťa, čomu sa venuje alebo čo sa mu páči. Ak máte všetky tieto faktory zohľadnené, môžete sa pustiť do zariaďovania. V dnešnom článku sme si pre vás pripravili prehľad, tých najobľúbenejších a praktických dekorácií do detskej izby.

Náš TIP na obľúbené „dekorácie do detskej izby“

Detský koberec

Albi Molkky

Korková nástenka

Detský koberec - dekorácie do detskej izby
Hodnotenie

Cena: od 25.00 €

Albi Molkky - dekorácie do detskej izby
Hodnotenie

Cena: od 27.00 €

Korková nástenka - dekorácie do detskej izby
Hodnotenie

Cena: od 15.00 €

Nástenka

Nástenka v detskej izbe je veľmi praktickou pomôckou a zároveň sa môže stať aj pekným doplnkom. Vaše dieťa si na ňu môže popripínať viacero užitočných informácií, na ktoré nechce zabudnúť, či si ju len skrášliť rozličnými obrázkami, ktoré sa mu páčia.

Korková nástenka

Koberec

Možno si poviete, že koberec je len „povrchovým krytím“ podlahy, ktorý pre deti nemá žiadny hlbší význam. Opak je však pravdou. Deti sa častokrát len tak zložia na zem, prenesú si tam všetky svoje veci a venujú sa danej aktivite tam. Práve preto by ste nemali podceniť výber kvalitného a „mäkkého“ koberca, ktoré si vaše ratolesti ihneď zamilujú.

Koberec pre deti

Kvety

Je známe, že kvety dokážu oživiť aj tú najpochmúrnejšiu miestnosť, no v prípade detskej izby by sme vás chceli varovať, že by to nemusel byť najlepší nápad. Ak navyše očakávate, že by sa vaše dieťa o rastlinku začalo starať a získalo tak „pocit zodpovednosti“, s takýmito očakávaniami sa pravdepodobne môžete rozlúčiť.

Aká by mala byť vysnená dievčenská izba?

Viete ako by mala vyzerať dokonalá dievčenská izba? Čo všetko by mala obsahovať? Na čo by ste nemali zabudnúť pri jej zariaďovaní?

Aká by mala byť vysnená dievčenská izba?

V detskom veku nie je žiadna rastlinka hodná ich voľného času, ak však doma nemáte syna či dcéru, ktorí by sa o ne obzvlášť zaujímali. Kritickým je v prípade umiestnenia kvetov do detskej izby bezpečnosť – dieťaťa aj rastliny – preto by ste mali nad touto voľbou dôkladne pouvažovať.

Spoločenské hry a hračky

Spoločenské hry a hračky sú, minimálne pre deti, tie najdôležitejšie a najobľúbenejšie „dekorácie“. Ako sme spomínali v úvode článku, aj v tomto prípade musíte byť dobre oboznámení so záľubami vašich ratolestí a výber spoločenských hier a hračiek podriadiť práve im.

Detské hry

Veríme, že vám náš krátky prehľad praktických dekorácií do detskej izby aspoň trochu pomohol pri premýšľaní o tom, akými dekoráciami zariadiť detskú izbu vašim ratolestiam.

  • Kategórie

Podobné články