Drevo

Drevo je štýlové aj v 21. storočí

Reklamný článok - 15. apríla 2019 - 2387. zobrazení

Nemyslite si, že drevo je materiálom minulosti. Naopak, súčasné štýly a trendy nahovárajú skôr tomu, že ľudia sa radi vracajú k pôvodným materiálom, z ktorých si aj v minulosti budovali svoje obydlia a ktoré im maximálne vyhovovali. Prírodné materiály ako drevo sa vracajú v plnej sile a získavajú si bývalé pozície na trhu. Sami sa môžete presvedčiť, prečo je drevo štýlové aj v 21. storočí a prečo môže byť dobrým riešením do vášho bytu či domu.

Drevené okná nielen pre estetiku

Povedzme si to na rovinu – plastové okná sú možno účelné a moderné, avšak čo sa týka estetiky, tak drevené okná sú na úplne inej úrovni. Do domov či bytov dokážu oveľa krajšie zapadnúť a vytvoriť tak krajší celkový dojem. Drevené okná, ktoré aktuálne dostanete na trhu, sú navyše prevedené v rôznych energetických triedach pre konkrétne typy budov, vďaka čomu získajú lepšie izolačné vlastnosti a vy miniete menej peňazí na vykurovanie.

Drevené okná

Klasika v modernom vydaní

Podobne zaujímavý vývoj zaznamenali aj drevené vchodové dvere, ktoré sú ideálnym riešením pre váš dom. Takéto dvere sú samozrejme vyrobené z dreva, avšak skrýva sa v nich viacero zaujímavých a moderných prvkov. Tak napríklad ich viete ovládať otlačkom vášho prsta, prípadne na diaľku smartfónom či cez bluetooth. Sú to naozaj zaujímavé „vychytávky“ a riešenia, ktoré prinesú niečo nové a zaujímavé do vašej domácnosti. Takéto drevené dvere samozrejme spĺňajú aj tie najprísnejšie kritériá z pohľadu bezpečnosti, na to kladú výrobcovia veľký dôraz.

Drevené dvere a drevené okná

Drevo je skrátka in

Samozrejme, o drevo je treba sa patrične starať, s pomocou jednoduchých tipov a rád od výrobcu to však nie je nič náročné. Drevené okná či dvere majú veľa rôznych užívateľských výhod, zaujímavých z pohľadu estetiky, funkčnosti i pohodlia. Rozhodne patria do aktuálneho štýlu 21. storočia.

Zdroj/foto: eurookna-drevar.sk

  • Kategórie

Podobné články