3D kancelária vizualizácia

Kancelária, ktorá vás bude reprezentovať…

Reklamný článok - 17. septembra 2019 - 3479. zobrazení

Zariaďovať byt, dom či kanceláriu môže byť niekedy dosť náročné. Nábytok musí spĺňať niekoľko kritérií. V prvom rade by mal byť praktický, štýlový, útulný, funkčný a zároveň by mal odrážať vašu osobnosť, reprezentovať vašu spoločnosť a vytvoriť príjemné prostredie, v ktorom sa vaši klienti, či obchodní partneri budú cítiť príjemne.

Vsaďte na funkčnosť a štýl

Provensálsky, minimalistický, glamour štýl, vidiecky, rustikálny alebo industriálny… štýlov bývania je veľmi veľa. Zariadiť si byt, alebo dom v jednom štýle môže byť nielen finančne, ale aj časovo náročné, no konečný výsledok stojí za to.

Kancelária

Väčším problémom je však zariadenie kancelárie, zasadačky, či recepcie. Cez tieto priestory si každý klient vytvorí dojem o spoločnosti. Každá kancelária, či recepcia by mala mať reprezentatívny charakter a klienti by sa mali k vám radi vracať.

Oslovte odborníkov

Interiérový dizajnéri vám so zariadením kancelárskych priestorov môžu výrazne pomôcť. Od prvého stretnutia, cez 3D návrh kancelárie až po zhotovenie nábytku a zariadenia sa postarajú o všetko. Jediné čo sa od vás bude očakávať je komunikácia. Tá je pre dosiahnutie perfektného výsledku podstatná.

Moderná kancelária

Komunikácia je podstatná

Osobné stretnutie je pre obe zúčastnené strany dôležité. Vy poviete dizajnérovi svoje predstavy, čo v kancelárii potrebuje, v akých farbách by mala byť zariadená a aký materiál by v nej mal prevládať. Bez týchto informácií sa žiadna kvalitná a špičková dizajnérska spoločnosť do práce nepustí. Potrebujú poznať vaše predstavy, aby vám mohli zariadiť kanceláriu presne podľa vášho gusta.

Moderná kancelária

Na tomto základe a pôdoryse miestnosti vám vytvoria 3D návrh. V tejto fáze projektu budete vidieť ako bude vaša kancelária vyzerať.  Ak budete mať pripomienky, alebo budete niečo chcieť zmeniť pokojne to oznámte. Projektant môže vami navrhované zmeny jednoducho zapracovať do projektu a vytvoriť nový 3D návrh.

Pokiaľ ste s návrhom spokojný dajte si zhotoviť cenovú ponuku. Takto budete mať predstavu koľko vás zariadenie kancelárie bude stáť. Výroba nábytku z kvalitného materiálu je zárukou dlhodobého a bezstarostného užívania.

Zdroj/foto: RStudio

  • Kategórie

Podobné články