Limitovaná edícia historických motívov zápaliek

Limitovaná edícia historických motívov zápaliek

Reklamný článok - 18. novembra 2014 - 4320. zobrazení

Špeciálna limitovaná edícia s historickými motívmi na krabičkách zápaliek pripomenie koncom tohto roka výročie 175 rokov zrodu tradičnej českej a dnes aj svetoznámej značky SOLO. Klasickými zápalkami škrtáme už od roku 1839, kedy bola slávna sušická zápalkáreň založená pánmi Vojtěchom Scheinostom a Bernardom Fürthom. Teraz, v období výročia svetoznámej značky SOLO, si milovníci a zberatelia krabičiek od zápaliek budú môcť zabezpečiť motívy, ktorými škrtali aj naši prapradedovia.

historické motivy_175 let_komplet_01
Limitovaná výročná edícia historických motívov SOLO zápaliek

Úzke drievko zakončené hlavičkovou masou uložené vo vysúvacej krabičke snaď ani nie je potrebné predstavovať, rovnako ako tradičnú českú značku SOLO. Koncom tohto roka to bude totiž celých 175 rokov od jej založenia. Máloktorý produkt a firma sa môžu pýšiť tak dlhou históriou ako práve zápalky a firma SOLO. Hoci počas tohto obdobia zaplavili náš trh lacné zapaľovače, samotnému aktu založenia ohňa tradičnou zápalkou sa nič nevyrovná. Navyše, prázdne krabičky od zápaliek boli nedeliteľnou súčasťou detstva každého z nás, skrývali poklady v podobe kamienkov, kvetín, chrobákov, či spomeňme na skautskú „kápézetku“, ktorá sa rovnako skrývala v krabičke od zápaliek. Zápalky nás skrátka sprevádzajú po celý život.

SOLO_Historické prodejní plakáty
Historické predajné plagáty SOLO produkcie zápaliek staršie viac ako 100 rokov

Pokiaľ patríte medzi milovníkov tohto tradičného „zakladača“ ohňa, môžete sa tešiť na limitovanú výročnú edíciu historických motívov SOLO zápaliek, ktorá sa objaví v bežnej predajnej sieti (hobby markety) už teraz pred Vianocami.

Historické prodejní plakáty
Historické predajné plagáty SOLO produkcie zápaliek staršie viac ako 100 rokov

Zdroj/foto: Solo

  • Kategórie

Podobné články