Glamour štýl - obývačka

Luxusné bývanie nemusí stáť milióny

Redakcia - 27. augusta 2020 - 5129. zobrazení

Honosné zariadenie, nadštandardný komfort, pompézny dizajn. Sen o luxusnom bývaní si vraj môžu splniť len tí, ktorí sa kúpu v peniazoch. Opak je pravdou, lebo kombinácia správnych štýlov a materiálov nám umožní dosiahnuť prepych aj za menej peňazí.

Mramorové obklady, zlaté oblúky či krištáľové lustre, to všetko zdobí honosné vily, ktorých zariadenie stojí viac ako samotné nehnuteľnosti. Za štýlový dizajn v znamení luxusu však nie je potrebné platiť milióny a nemusí ísť o žiadne lacné atrapy. Existuje zopár materiálov, ktoré sa v kombinácii s výberom správneho štýlu postarajú o nadštandardné bývanie plné prepychu.

Glamour štýl miluje krištáľ a imitácie drahých kovov

Za veľké lustre z krištáľu si síce priplatíme, no pri pozlátených a postriebrených doplnkoch sa nám podarí čo to ušetriť. V kombinácii s veľkými zrkadlami a kamennými obkladmi, ktoré glamour štýl nadovšetko miluje, si zariadime štýlový príbytok pôsobiaci luxusným dojmom.

Glamour štýl - krištáľový luster

Orient žije vzácnymi textíliami

Elegantné hodvábne a kašmírové textílie sa postarajú o pocit luxus bez toho, aby sme za nich utrácali tisícky eur. V spojitosti so žulovými obkladmi, ktoré nahradia predražené mramorové steny, sa z nášho príbytku stane útulné hniezdočko na orientálny spôsob.

Orientálny štýl

Spojenie nerezu a kameňa v eklektike

Eklektika sa rada hrá s kombináciou viacerých smerov za účelom vyzdvihnutia majestátnosti, pričom často ide o protichodné štýly. S tým sa na scénu dostávajú aj kombinácie nerezových a kamenných doplnkov, čím sa dosiahne požadovaný luxusný dojem za málo peňazí.

Aké výhody a nevýhody majú kožené podlahy?

Viete, aké výhody a nevýhody majú kožené podlahy? Vedeli ste, že kožené podlahy sú výborným zvukovým izolantom? Naopak, nevýhodou je…

Kožené podlahy

Koža obohatí rôzne štýly

Koža pôsobí sama o sebe luxusne, stačí si vybrať správnu sedačku a umiestniť ju na elegantnú koženú podlahu, ktorá navyše zaistí komfort. Najlepšie na tom je, že sa hodí k rôznym štýlom, takže je použiteľná v mnohých kombináciách s inými materiálmi v širokom spektre farieb.

Kožené kreslo

Nie každý miluje pompéznosť a luxus ochotne vymení za jednoduchosť a minimalizmus. Pre tých, ktorí túžia po prepychu, no nemôžu hrať v prvej lige, sú vyššie uvedené kombinácie ako stvorené na to, aby si užívali honosné bývanie aj bez miliónových investícií.

Autor textu: Róbert Bosák

  • Kategórie

Podobné články