Grohe a Hansgrohe

Prvotriedna nemecká kvalita. To je značka Grohe a Hansgrohe

Reklamný článok - 30. októbra 2019 - 7833. zobrazení

Kto by nepoznal značky Grohe a Hansgrohe? Ide o svetoznámych výrobcov sanitárneho vybavenia do kúpeľní a kuchýň. Výrobky oboch značiek v sebe ukrývajú prvotriednu nemeckú kvalitu, dizajn a inovatívne technológie. Právom sú považované za jedny z najkvalitnejších na trhu. Poďte sa o týchto značkách dozvedieť trochu viac.

Grohe - Hansgrohe

Niečo z histórie

Ako vás už mohlo napadnúť, istá podobnosť v názve nie je náhoda. Tieto dve značky majú spoločnú históriu. Všetko sa začalo v roku 1901, keď zakladateľ Hans Grohe vybudoval spoločnosť s príznačným menom Hansgrohe. Firma sa zaoberala výrobou kovových výrobkov pre sanitárny sektor, išlo najmä o sprchy. V roku 1936 už firma expandovala aj do zahraničia a aj keď sa jej darilo, druhý najstarší syn Friedrich Grohe v tom istom roku firmu opustil. V roku 1975 spoločnosť prevzal Klaus, Hansov najmladší syn a nevlastný brat Friedricha.

Friedrich nezaháľal a vytvoril vlastnú firmu Grohe, ktorá sa venovala výrobe sanitárnej armatúry. Obe spoločnosti žili vo vzájomnom súlade, pretože si produktovo nekonkurovali. Všetko sa však zmenilo v roku 1981, keď aj spoločnosť Hansgrohe začala vyrábať sanitárnu armatúru. A tak sa dve spoločnosti s rovnakými koreňmi stali tvrdými konkurentami.

Staršia sestra Hansgrohe

Spoločnosť vytvára výrobky s neustále sa zdokonaľujúcimi technológiami a okúzľujúcim dizajnom už viac ako 120 rokov. Vo svojej histórii zaevidovala približne 2 500 patentov v odbore sanitárnych armatúr.

Voda na jedno stlačenie

Každodenná rutina v kúpeľni môže byť teraz ešte jednoduchšia, a to vďaka produktom Hansgrohe s technológiou Select. Zapnutie/vypnutie vody, zmena prúdu alebo módu stlačením tlačidla. Tento sofistikovaný princíp ovládania vám zaistí komfortnejšie používanie sprchy alebo vane.

sprchová súprava Croma Select

Výrobky s touto technológiou, medzi ktoré patrí napríklad sprchová súprava Croma Select alebo termostatické batérie RainSelect sa pýšia nielen kvalitou, ale aj dlhou životnosťou. Samotné tlačidlá boli podrobené testom, v ktorých boli stlačené až 90 000-krát.

Mladšia sestra Grohe

Kvalita, technológie, dizajn a udržateľný rozvoj. To sú hodnoty, ktoré definujú výrobky a zákaznícky servis, ktoré ponúka značka Grohe. V priebehu niekoľkých posledných rokov získalo Grohe viac ako 240 ocenení za dizajn a inovatívne technológie. Precíznosť výrobkov je zaistená vďaka poctivej výrobe, ktorá je riadená prísnymi podnikovými štandardmi.

Grohe - Hansgrohe - batéria

Inteligentné vodovodné batérie

Medzi najznámejšie produkty patria ich inteligentné vodovodné batérie. Vďaka Grohe si môžete vychutnať čerstvú filtrovanú vodu priamo z kohútika, a to vďaka kuchynským batériám z radu Grohe Blue Home. Nadštandard v podobe perlivej vody ponúka vylepšená séria Grohe Blue Professional. Aby toho nebolo málo, Grohe zapracovalo aj na technológii, ktorá vám dokáže vytvoriť okamžite prúd vody s teplotou 100 °C. A tak vznikol rad Grohe Red.

Obe značky pod jednou strechou

Láka vás spoznať niektorú zo spomínaných značiek a ich výrobky? Slovenský e-shop Sanitino.sk disponuje veľkým množstvom produktov oboch týchto značiek, stačí sa len pozrieť do jeho ponuky. Všetky výrobky sú 100 % originály a ich cena je bezkonkurenčná.

  • Kategórie

Podobné články