Sauna v rodinnom dome

Sauna v byte? Žiadny problém!

Redakcia - 4. februára 2020 - 8215. zobrazení

Ste milovníkmi wellnessu alebo saunovania? A čo by ste povedali na to, keby ste si takýto luxus mohli dopriať aj v pohodlí vášho domova? Že je to nemožné? Omyl! Sauna v byte je čoraz častejšie sa vyskytujúcou vymoženosťou…

Sauna v byte alebo splňte si svoj sen…

Vďaka najnovším technológiám a neustálemu pokroku vo všetkých oblastiach si môžete dovoliť mať saunu aj doma. Najvhodnejšími kandidátmi sú infrasauny. Tento typ sauny sa totiž vyrába aj v malých rozmeroch, čiže sa pre ňu nájde miesto aj v panelákovom byte či dome. Tie najmenšie kabíny zaberajú plochu približne jedného metra štvorcového.

Sauna v byte

Tieto „mini“ infrasauny sú určené pre jednu osobu. Infrasauna pracuje na princípe infračerveného žiarenia, ktoré ohrieva telo aj pri nižšej teplote než ste zvyknutí z klasických fínskych sáun. Ak sa bojíte vysokých účtov za elektrinu, obavy môžete hodiť za hlavu. Infrasauna vám ponúka vďaka zabudovanému sedeniu ideálne pohodlie.

Sauna v byte

Náš TIP na luxusné infrasauny do bytu

France Apollon 2

Marimex Trendy

Hanscraft San Marino

France Apollon 2 - infra sauna v byte
Hodnotenie

Cena: od 898.00 €

Marimex Trendy - infra sauna v byte
Hodnotenie

Cena: od 737.50 €

Hanscraft - San Marino - infra sauna v byte
Hodnotenie

Cena: od 582.00 €

Sauna v byte… Ako na montáž?

Montáž samotnej sauny je skutočne jednoduchá a zvládne ju každý šikovný domáci kutil. V podstate ide o jednoduchú skladačku. Prípadne, ak máte obavy, môžete si ju nechať skompletizovať dodávateľskou firmou. Sauna v byte sa napája na elektrickú sieť prostredníctvom klasickej zásuvky.

Sauna v rodinnom dome?

Aké výhody so sebou prináša sauna v rodinnom dome? Prečo sú infrasauny v súčasnosti obľubenými? Sauna v rodinnom dome by mala obsahovať…

Sauna v rodinnom dome

Nielen infrasauna…

Máte radšej „klasickú“ fínsku saunu? Ak áno, potom potešíme aj vás… Na trhu sú totiž dostupné aj fínske sauny malých rozmerov. Sú vo forme kabín, podobne ako infrasauny a tiež sa v nich sedí. Najmenšie kabíny majú rozmer 120 cm x 120 cm. No čo poviete, nie je to skvelé?

Náš TIP na fínske sauny do bytu

France Zen 2

Karibu Franka

Karibu Faurin

France Zen 2 - fínska sauna v byte
Hodnotenie

Cena: od 865.00 €

Karibu Franka - fínska sauna v byte
Hodnotenie

Cena: od 1285.00 €

Karibu Faurin - fínska sauna v byte
Hodnotenie

Cena: od 991.00 €

Ak máte v byte či rodinnom dome dostatočný kus priestoru na saunu, potom si môžete splniť svoj sen… Sauna v byte… Nezabudnite, že ideálne miesto na saunu neexistuje. Môže to byť miesto v kúpeľni, na chodbe, vo výklenku či pod schodmi. Dôležité je, aby išlo o miesto suché a aby bola podlaha, na ktorej bude kabína stáť rovná.

Text: Martina Zvolanská

  • Kategórie

Podobné články