Moderná kuchyňa

Štýlové a praktické riešenia do vašej kuchyne

Reklamný článok - 8. septembra 2019 - 2356. zobrazení

Príprava jedál je pre ženy, ktoré milujú varenie a pečenie, úplným sviatkom. Aby sme si však prípravu jedál uľahčili, potrebujeme vytvoriť v kuchyni systém, ktorý nám umožní uskladniť všetky riady a zároveň ju potrebujete skrášliť štýlovými dekoráciami.

Vrchné skrinky s otváraním nahor

Úložného priestoru v kuchyni nie je nikdy dosť. Veľkým problémom viacerých kuchynských liniek sú zle prístupné vrchné skrinky. Moderným, štýlovým a zároveň praktickým riešením sú vrchné skrinky otvárajúce sa nahor. Toto otváranie vám umožnia spoľahlivé závesy a pánty, z ktorých si môžete vybrať buď závesy a pánty s tlmením alebo bez tlmenia.

Návrh kuchyne

Vrchné skrinky s otváraním nahor sú štýlovým a zároveň praktickým riešením. Zjednodušia otváranie, sprístupnia vyššie umiestnené skrinky a zároveň dodajú modernejší vzhľad už nie príliš modernej kuchynskej linke. Pri modernizácii kuchynskej linky a vyrábaní takýchto skriniek apelujte na výber dobrých závesov a pántov.

Stojany a držiaky

Koreničky, ale aj hrnčeky potrebujeme niekde uskladniť a práve preto vám odporúčame dať si namontovať stojany, držiaky. Určite oceníte závesný držiak na kuchynské papierové utierky, prídavné stojany na hrnčeky, stojany na panvice, závesné držiaky na pokrievky a mnoho ďalšieho. Ak máte priestor, odporúčame vám nalepiť si úchytku, na ktorú zavesíte kuchynské látkové utierky.

Kuchyňa

Ľanové závesy na okná

Žiadna gazdinka nemá rada, ak jej počas varenia „pečie slnko“ do kuchyne a ešte viac ju prehrieva. Ak nemáte v kuchyni žiadne závesy, odporúčame vám kúpu pekných a hlavne kvalitných ľanových závesov v prírodných farbách. Skvele vám zatemnia priestor a chránia kuchyňu pred prehrievaním. Okrem toho, že sú praktickým riešením a chránia kuchyňu pred priamym slnkom, sú zároveň aj štýlovým dekoračným riešením do moderných kuchýň.

  • Kategórie

Podobné články