Moderná kuchynská linka

Štýlové bývanie inšpiruje, ako si zariadiť priestor na varenie

Reklamný článok - 4. augusta 2021 - 1074. zobrazení

Vyvážená, zdravá a pritom chutná strava je kľúčom k životu bez komplikácií. Pomáha predchádzať chronickým chorobám, posilňovať imunitu a udržiavať štíhlu líniu. Správna výživa je často tým najlepším „liekom“ na všetky choroby a jedna z podmienok zdravého životného štýlu. Príprava chutných pokrmov je ale napriek moderným spotrebičom často veľmi náročná, o to viac, ak nemáme k tomuto účelu adekvátne zariadení priestor kuchyne. Vždy to však môžete zmeniť.

A aj štýlové bývanie vám teraz poradí, ako si zariadiť priestor na pohodlné a nenáročné varenie.

Základom je moderná kuchynská linka

Kuchyňa je miestom, kde sa pripravuje jedlo a zhromažďuje celá rodina. Moderná kuchynská linka s množstvom užitočných funkcií a v originálnom štýle je preto základ úspechu.

Pri jej výbere by ste však mali vychádzať z veľkosti kuchyne. Ak je priestor obmedzený, potom vám v jej optickom zväčšení pomôžu svetlé farby linky a stôl so sklenenou pracovnou doskou. Ani vo veľkom priestore by ste ale nemali preťažovať miestnosť zbytočným nábytkom. To, ako sa cítime predsa závisí aj od vnímania okolia zrakom.

Skúste sa pri hľadaní novej kuchyne s týmito vlastnosťami inšpirovať doplnkami z dielne HENRY STYLE a uvidíte, že spokojnosť bude maximálna.

Mramorová kuchynská linka

Na všetko si pekne posvieťte

Dobre organizované osvetlenie nie je len o atraktívnom interiéri, ale aj priaznivej mikroklíme, preto by sa s tvorbou systémov vnútorného osvetlenia malo zaobchádzať s maximálnou opatrnosťou aj v priestore kuchyne.

Ten sa ale skladá z viacerých zón, preto by aj osvetlenie malo byť viacúrovňové. Nad stolom, kde budete jesť, stojí za to zavesiť rozptýlené svetlé odtiene. Nad pracovnou doskou oceníte vodiace svietidlo, bodové svetlá alebo osvetlenie zo spodnej časti nástennej skrinky. Možností je veľmi veľa, záleží tiež od toho, v akej miere cez okná do interiéru preniká aj prirodzené denné svetlo.

Ako sa pestuje voskovka v interiéri?

Viete, ako sa pestuje voskovka (hoja)? Ako často a kedy by ste mali voskovku hnojiť? Čím je táto exotická kráska charakteristická?

Voskovka

Nezabudnite na kuchynský riad a moderné spotrebiče

Útulnosť a pohodlie v kuchyni sa nedá dosiahnuť bez jej ďalšieho hlavného vybavenia. Riad a moderné kuchynské spotrebiče by mali byť v súlade s celkovým dizajnom. Myslite pritom na fakt, že v móde je dnes jednoduchosť foriem a absencia jasných vzorov či farieb. Jednoduché biele taniere a steny iba zdôraznia prepracovanosť interiéru. Navyše sa oveľa jednoduchšie čistia.

Aj tieto rady vám pri správnom výbere umožnia uľahčiť a urýchliť celý proces varenia a vytvoriť v kuchyni oveľa viac pohodlia.

Zdroj obrázkov: New Africa a Matveev Aleksandr / Shutterstock.com

planovač
  • Kategórie

Podobné články