Žena v saune

Sauna v rodinnom dome?

Redakcia - 31. júla 2019 - 9590. zobrazení

Túžite po veľkej dávke relaxu, ktorý by ste si mohli dopriať priamo vo vnútri vášho rodinného domu? Ak áno, čítajte ďalej… V dnešnom článku vám totižto priblížime jednu z obľúbených možností, ako si dopriať vytúženú dávku relaxu aj u vás doma. Reč bude o saunách v rodinných domoch, ktoré sa tešia neobvykle veľkej popularite.

Sauna v rodinnom dome? Žiadny problém!

Znie to až neuveriteľne, no v súčasnosti je sauna v rodinnom dome „horúcim trendom“, ktorý vyhľadávajú zväčša ľudia s vyšším životným štandardom. V dnešnej dobe sú však ceny saun ďaleko nižšími než tomu bolo v minulosti, tým pádom sú aj dostupnejšími pre obyčajných ľudí.

Sauna v rodinnom dome

Jediné, čo je potrebné, je nájsť vhodné a hlavne dostatočne veľké miesto, kam by ste mohli umiestniť takúto saunu. Nezabudnite si však premyslieť, koľko ľudí bude saunu bežne využívať, aby neskôr nedošlo k situáciám, že sa v rámci malého priestoru budú tlačiť naraz viacerí ľudia. Hlavnou úlohou sauny predsa je, aby ste v nej našli čas na odpočinok a pokoj po rušnom a namáhavom dni.

Náš TIP na luxusné infrasauny

Pro Well

France Luxe

Hanscraft 250

Infra-sauna Pro Well
Hodnotenie

Cena: od 1646.00 €

Infra-sauna France Luxe
Hodnotenie

Cena: od 1264.00 €

Infra-sauna Hanscraft 250
Hodnotenie

Cena: od 4155.00 €

Aká by mala byť sauna v rodinnom dome?

V kamenných a internetových obchodoch dnes už nájdete vopred sériovo vyrobené sauny rôznych veľkostí, z rôzneho dreva a stačí si naozaj len vybrať. Ak si však potrpíte na originálnosť, pokojne sa môžete obrátiť na nejakého šikovného špecialistu a nechať si navrhnúť vlastnú saunu. Pri navrhnutí vlastnej sauny si môžete zvoliť presné rozmery, aby vám sauna do detailov zapasovala na vybrané miesto.

Sauna

Rovnako si môžete zvoliť aj druh dreva, ktorý sa vám bude najlepšie hodiť do danej miestnosti a bude spĺňať vaše požiadavky. Pokiaľ si však budete saunu navrhovať sami, nezabudnite aj na praktické veci, akými sú poličky alebo háčiky na uteráky, ktoré môžete umiestniť po obvode sauny. Ako ste si mohli všimnúť na obrázkoch vyššie, pri navrhovaní vlastnej sauny nezabudnite na sklenené okienko, prípadne presklené dvere.

Prečo si postaviť drevodom?

Viete, aké pozitíva majú drevodomy? Prečo sú obľúbenými? Ako by mal vyzerať moderný drevodom? Drevodom má vyššiu tepelnú ochranu než…

Prečo si postaviť drevodom?

Nezabudnite na komfort vo vnútri sauny…

Celkový vzhľad sauny v rodinnom dome môžete dotvoriť nejakými vkusnými dekoráciami. Obľúbenými sú rôzne druhy izbových kvetov, ktoré nie sú náročné na svetlo. Ak ste na saunu zvolili okrasné drevo, potom ako dekorácie môžete použiť napr. nejaké väčšie vázy v podobnom či tmavšom odtieni dreva, aké ste si zvolili.

Zrubová sauna

Ak ste už dlhšie premýšľali nad saunou vo vašom dome, neváhajte a zadovážte si ju. Môžeme vám garantovať, že to určite neoľutujete a budú to správne investované peniaze. V dnešnej uponáhľanej a rušnej dobe potrebuje každý svoje útočisko, kde nájde pokoj a bude sa môcť venovať len oddychovaniu.

  • Kategórie

Podobné články