Záhradná párty 6

Jedinečné nápady na nezabudnuteľnú záhradnú párty

Reklamný článok - 7. októbra 2021 - 1708. zobrazení

Milujete veselé stretnutia s najbližšími ľuďmi a ideálne u vás doma? Vaša záhrada býva bojiskom bujarých osláv? Alebo sa pripravujete na organizáciu oslavy narodenín niektorého člena vašej rodiny? Máme pre vás niekoľko nápadov, ako môže byť akékoľvek pohostenie a ktorýkoľvek žúr vo vašej réžii nezabudnuteľný.

Záhradná párty 4

Jedinečnosť za barom

Farebné nápoje majú svoje ctené miesto na každej záhradnej párty, predstava kokteilov sa u väčšiny ľudí spája s obrazom bezstarostnej zábavy. Potešte svojich hostí aj vy takouto špecialitou, no nech je naozaj unikátna. Nemusíte byť profesionálnym barmanom, niekedy stačí len pár minút surfovania na internete.

Úspech viete zožať napríklad s ochutenou vodkou. Áno, takto to znie veľmi jednoducho, pre mnohých asi až príliš divoko. Ale ak to bude domáca výroba, sila nápoja a jeho príchuť môžete predsa zobrať do vlastných rúk. Kúpte kvalitnú vodku. Rozdeľte ju do menších fľašiek, následne do každej nasypte cukríky rôznych príchutí aj farieb. Kokteily poriadne pretrepte a odložte ich na dlhý nočný spánok. Druhý deň ich preceďte (napríklad cez tenkú gázu), fľašky s farebnou vodkou vložte do mrazničky a vyberte ich pred servírovaním. Ozdobte podľa vlastných preferencií.

Záhradná párty 5

Cesta okolo sveta na záhrade

Tematické žúry nie sú také populárne v našich končinách, pritom vedia byť naozaj efektné. Ak sa s vašimi kamarátmi často stretávate na vašej záhrade, na každej jednej oslave ich zoberte do iného kúta sveta. Samozrejme nie doslova.

V prvom rade informujte pozvaných, ktorá krajina bude témou vašej párty, aby sa vedeli pripraviť adekvátnym oblečením. Dohodnite sa však spoločne na tom, či uprednostňujete kompletné kostýmy alebo iba symbolické komponenty, napríklad baretka na francúzsku alebo kovbojský klobúk na americkú párty. Snažte sa mať aj relevantnú ozdobu a nezabudnite ani na hudobný playlist. Nasleduje zostavovanie menu. Našťastie dnes už nie je žiadny problém nakúpiť kvalitné potraviny nie úplne typické pre Slovensko, ľahko dostupné sú aj exotické pochutiny. Zájdite do ázijského bistra pre zopár fľašiek saké a veľkú krabicu sushi, a máte výborný základ japonskej večere. Ak vám viac chutí Taliansko, navštívte stránku Primitivo.sk pre lahodné talianske šumivé víno a pozrite si aj širokú ponuku vynikajúcich gurmánskych nátierok.

Záhradná párty 2

Prekvapte

Prichystajte niečo nečakané, nejaké skutočné prekvapenie. Prejavíte tým svoju pohostinnosť na vysokej úrovni, to, že vám na svojich blízkych naozaj záleží. No a bude to aj zaručeným základom dobrej nálady. Nemusí to byť nič komplikované. V dobrom počasí by mohol byť pôsobivý nejaký nafukovací bazén, v nočných hodinách farebné svetielka alebo dramatické fakle, stolík so spoločenskými hrami alebo menší darček pre každého vo forme sladkej dobroty. Môže to byť niečo kúpené, ale ak bude jednoznačné, že ste do prípravy investovali viac času a energie, stopercentne vyčarujete úsmevy na tvári vašich hostí. Malý zákusok s nápisom pravdepodobne dokážete vyrobiť, a ak nedôverujete svojim gastronomickým zručnostiam, cukrárske potreby od Cookito.sk vám budú určite nápomocné. Nájdete tu dokonca aj maličkosti, ktoré potešia detských účastníkov oslavy.

Záhradná párty 3

Chryzantémy: Kvety, ktoré charakterizujú jeseň

Viete, akú starostlivosť vyžadujú chryzantémy? Kedy ich strihať a hnojiť? Aké druhy chryzantém poznáme? Aké sú tie najlepšie hnojivá?

Farebné chryzantémy

Odkazy namiesto fotiek

Ak povieme, že dnes už každý všetko fotí, asi to nebude príliš odvážne tvrdenie a akiste s nami budete súhlasiť. V rámci zdravých hraníc na tom nie je nič zlé, no kvôli tomuto javu fotografie strácajú na svojej jedinečnosti. Skúste zvečniť svoju záhradnú párty inak, napríklad prostredníctvom písaného textu.

Zaobstarajte jednu tabuľu priemernej veľkosti s farebnými kriedami alebo veľký kus kartónu s fixkami. Ozdobte túto symbolickú nástenku pútavo. Použite napríklad živé kvety alebo svetielka. Kreativite sa medze nekladú, môže to byť aj „lietajúca“ tabuľa, ku ktorej budete potrebovať len balóny, farebné stuhy a nezabudnite ani na hélium do balónov za priaznivú cenu z internetového obchodu Heliumking.sk. Poproste svojich hostí, aby počas párty napísali nejaký odkaz pre vás. V uvoľnenej nálade môžu vzniknúť celkom vtipné alebo práve naopak, dojemné texty. Skutočnú silu budú mať ale až po uplynutí niekoľkých rokov.

Záhradná párty

Zdroj fotiek: freepik.com

  • Kategórie

Podobné články