praktické vianočné darčeky

Pár tipov pre praktické vianočné darčeky do domácnosti

Redakcia - 19. decembra 2018 - 3320. zobrazení

Sviatky radosti, pokoja, spolupatričnosti, ale aj obdarovávania rodiny a priateľov sú čochvíľa tu. Stále však máte dostatok času, aby ste svojim najbližším zaobstarali nejaké zaujímavé darčeky, a to najlepšie s praktickým využitím v domácnosti. Praktické vianočné darčeky potešia každého.

Ponuka predajcov pripravených na vianočné preteky o najlepší darček vám dáva dostatočný priestor na výber. Pokiaľ chcete spojiť vianočnú tradíciu aj s praktickým významom, môžete sa rozhliadnuť po užitočných zariadeniach, ktoré uľahčujú starostlivosť o domácnosť. Ak ste otvorení práve tejto možnosti, potom sú nasledujúce tipy aj pre vás.

štýlové vianočné darčeky

Robotické zariadenia

Automatizácia domácich prác má už niekoľko rokov zelenú aj u nás. Robotické vysávače a mopy si získavajú čoraz viac popularity už len preto, že vykonajú prácu za nás. Prekážkou je ich vyššia cena, ktorá mnohých odrádza. Napriek tomu môžeme označiť robotické vysávače a mopy ako obľúbené praktické vianočné darčeky.

robotický vysávač

Najpredávanejšie robotické vysávače

1.miesto

2.miesto

3.miesto

Xiaomi Mi Robot

Cena: od 250.00 €

Samsung Powerbot

Cena: od 860.00 €

iRobot Roomba 605

Cena: od 189.00 €

Čističe okien

S domácimi prácami vám pomôžu aj stierky na sklo. Medzi praktické vianočné darčeky môžeme zaradiť nabíjateľný čistič okien, ktorý zoženiete v rôznych variantoch. Celoročným hitom je jednoručný model, no do centra pozornosti sa dostáva aj zariadenie s možnosťou prichytenia na tyč, ktoré je naviac kombinované so stierkou na sklo. 

čistič okien

Najpredávanejšie čističe na sklo

1.miesto

2.miesto

3.miesto

Karcher WV 2 Premium

Cena: od 50.00 €

Kärcher WV Classic

Cena: od 38.00 €

LEIFHEIT 51016

Cena: od 50.00 €

Kuchynské spotrebiče

Pomocníci do kuchyne sa hodia vždy, no samozrejme, len ak kúpite obdarovanému nejakú novinku. Kto sa chce udrieť po vrecku, môže skúsiť zakúpiť umývačku riadu alebo digestor, no treba si uvedomiť, že ich montáž vyžaduje čiastočnú rekonštrukciu. Takéto drahšie a praktické vianočné darčeky z oblasti kuchynských spotrebičov sú vhodnými skôr pre rodinných príslušníkov. Pre priateľov a známych sú vhodnejšími menšie spotrebiče ako je odšťavovač, kanvica či kávovar.

kuchynské spotrebiče

Najpredávanejšie kuchynské spotrebiče

1.miesto

2.miesto

3.miesto

Sencor SJE 741SS

Cena: od 24.00 €

DeLonghi KBOV 2001

Cena: od 45.00 €

DeLonghi EC 685.W

Cena: od 145.00 €

Elegantné a praktické bytové doplnky

Praktické vianočné darčeky nie sú len rôzne druhy domácich spotrebičov. Obdarovaných potešia aj rôzne bytové dekorácie, ktoré do ich domácnosti prinesú "sviežosť" a krásu. Výnimočnými darčekmi môžu byť aj osviežovače vzduchu, dekoračné hodiny rôznych tvarov alebo dekoračné fontánky so zvukom vody, ktorý pôsobí upokojujúcim dojmom.

Najpredávanejšie bytové dekorácie

1.miesto

2.miesto

3.miesto

Aroma difuzér ZEN

Cena: od 35.00 €

Pizza hodiny

Cena: od 19.00 €

Fontána vodný svet

Cena: od 140.00 €

Praktické vianočné darčeky ako rozumná investícia

Určite máte aj ďalšie skvelé nápady, aké darčeky sa hodia vašim najbližším. Ak okrem dobrého pocitu z prejavenia pozornosti ponúknu aj praktický význam, potom určite stoja za utratené peniaze a stanú sa rozumnou investíciou, vďaka ktorej bude fungovanie domácnosti vašich príbuzných a známych oveľa efektívnejšie. Prajeme vám šťastné a veselé Vianoce bohaté na praktické vianočné darčeky!

interactive connectionUžitočný tip na záver: Pri výbere vianočných darčekov by ste nemali zabúdať na to, že praktické vianočné darčeky potešia vašich blízkych omnoho viac, keďže im uľahčia množstvo práce počas zvyšku roka.

Text: Róbert Bosák

  • Kategórie

Podobné články