Betónové umývadlo

Prečo sú betónové umývadlá populárnejšie ako keramické?

Redakcia - 22. apríla 2020 - 5295. zobrazení

Ak hľadáte originálne, moderné a kvalitné betónové umývadlá, ktoré svojim prevedením a funkčnosťou dokážu osloviť, čo najširší okruh ľudí a sú štýlovým doplnkom modernej kúpeľne, ste na správnom mieste. Dnes vám predstavíme luxusné produkty známej britskej spoločnosti Kast. Ak máte radi atypické „veci“, ktoré vzbudzujú pozornosť všade na okolo, čítajte ďalej…

Betónové umývadlá

Britská kvalita a dizajn

Britská spoločnosť Kast, ktorá sa venuje výrobe betónových umývadiel najrozmanitejších tvarov, farieb a povrchových úprav, predstavila svoju novú kolekciu. Táto kolekcia oslovila nielen ich stálych zákazníkov, ale aj široký okruh interiérových dizajnérov.

Títo dizajnéri s obľubou zakomponúvajú tieto unikátne betónové umývadlá v rámci svojich návrhov kúpeľní, ale aj kuchýň… Či už máte interiér zariadený v modernom alebo v rustikálnom štýle, luxusnými výrobkami tejto spoločnosti, nepokazíte nič.

Moderné betónové umývadlá

Čo je však primárnym cieľom spoločnosti Kast a ich exkluzívnych produktov? Hlavným cieľom tejto spoločnosti a ich produktov, ktoré v drvivej väčšine predstavujú práve betónové umývadlá rôznych typov a farebných prevedení, je poskytnúť kvalitnú, modernú a štýlovú alternatívu voči klasickým keramickým umývadlám. Čo poviete? Darí sa im to?

Betónové umývadlo - vzor

Keramické, sklenené alebo betónové umývadlá?

Nie je to tak dávno, keď väčšina z nás nepoznala iný druh materiálu umývadla ako keramiku a farbu umývadlá inú než bielu. Dnes je tomu však inak… Popri keramických umývadlách, ktoré ešte stále nájdeme vo väčšine domácnosti, zaujímajú popredné miesta medzi samotnými spotrebiteľmi a interiérovými dizajnérmi sklenené alebo práve betónové umývadlá. Tie sa tešia čoraz väčšej popularite aj v našich končinách.

Umývadlo

Vyššie zmienené umývadlá sú modernými alternatívami klasických keramických umývadiel. Osobitnou kategóriou sú drevené umývadlá, ktoré sú síce netradičnými, ale netreba zabúdať na to, že drevo si vyžaduje oveľa väčšiu starostlivosť než keramika, sklo alebo betón. Každopádne, všetko sa odvíja len od vašich preferencií…

Prečo sú drevené vane obľúbenými?

Viete, prečo sú drevené vane stále obľúbenými? Aké pozitíva majú drevene vane? Sú vane z liatého mramoru kvalitnejšie? Tipy a rady…

Luxusné drevené vane

Atypické betónové umývadlá?

Špeciálna kolekcia atypických betónových umývadiel od spoločnosti Kast je výnimočná a charakteristická nielen svojim tvarom, ale predovšetkým vzorom, ktorý je na každom z umývadiel iný a tvorí ich základnú charakteristickú črtu. Farebné variácie umývadiel si môžete tak povediac ušiť na mieru.

Farebné umývadlo

Ak nie ste milovníkmi vzorov alebo rôznych iných povrchových úprav umývadiel, ale páčia sa vám jednoduché betónové umývadlá s minimalistickým vzhľadom, nič si z toho nerobte. Spoločnosť Kast myslela aj na to a pripravila si pre vás kolekciu minimalistických betónových umývadiel, ktoré vynikajú svojou jednoduchosťou, funkčnosťou, no predovšetkým svojou kvalitou.

Minimalistické betónové umývadlá

Zdroj/foto: Kast

  • Kategórie

Podobné články