Prečo sú betónové umývadlá populárnejšie ako keramické?

Prečo sú betónové umývadlá populárnejšie ako keramické?

Redakcia - 5. októbra 2018 - 967. zobrazení

Ak hľadáte originálne, moderné a kvalitné betónové umývadlá, ktoré svojim prevedením a funkčnosťou dokážu osloviť, čo najširší okruh ľudí a sú štýlovým doplnkom modernej kúpeľne, ste na správnom mieste.

unikátne betónové umývadlá

Britská spoločnosť Kast, ktorá sa venuje výrobe betónových umývadiel najrozmanitejších tvarov, farieb a povrchových úprav, predstavila novú kolekciu na rok 2018, ktorá oslovila nielen ich potenciálnych zákazníkov, ale aj interiérových dizajnérov, ktorí tieto unikátne betónové umývadlá zakomponúvajú v rámci svojich návrhov moderných kúpeľní a kuchýň.

Jednoduché betónové umývadlá

Čo je však cieľom spoločnosti Kast a ich produktov? Hlavným cieľom tejto spoločnosti a ich produktov, ktoré v drvivej väčšine predstavujú práve betónové umývadlá rôznych typov a farebných prevedení je poskytnúť kvalitnú, modernú a štýlovú alternatívu voči „klasickým“ keramickým umývadlám, ktoré v modernej kúpeľni nájdeme už len sporadicky.

Keramické, sklenené alebo betónové umývadlá?

Nie je to tak dávno, keď väčšina z nás nepoznala iný druh materiálu umývadla ako keramiku a farbu umývadlá inú než bielu. Dnes je tomu však inak. Popri keramických umývadlách, ktoré ešte stále nájdeme vo väčšine domácnosti zaujímajú popredné miesta medzi samotnými spotrebiteľmi a interiérovými dizajnérmi sklenené alebo betónové umývadlá, ktoré sú modernými alternatívami „klasických“ keramických umývadiel. Osobitnou kategóriou sú drevené umývadlá, ktoré sú síce netradičnými, ale netreba zabúdať na to, že drevo si vyžaduje oveľa väčšiu starostlivosť než keramika, sklo alebo betón.

Atypické betónové umývadlá

Špeciálna kolekcia atypických betónových umývadiel spoločnosti Kast je výnimočná a charakteristická nielen tvarom, ale predovšetkým vzorom, ktorý je na každom z umývadiel iný a tvorí ich základnú charakteristickú črtu.

Atypické betónové umývadlá

Farebné variácie, týchto umývadiel si môžete ušiť na mieru – Vaše nové betónové umývadlo sa stane atypickou a dominantnou súčasťou kúpeľne.

Farebné variácie

Jednoduché betónové umývadlá

Ak nie ste milovníkom vzorov alebo rôznych iných povrchových úprav umývadiel, ale páčia sa Vám jednoduché betónové umývadlá s minimalistickým vzhľadom, nič si z toho nerobte. Spoločnosť Kast myslela aj na to a pripravila si pre Vás kolekciu minimalistických betónových umývadiel, ktoré vynikajú svojou jednoduchosťou, funkčnosťou a kvalitou.

Jednoduché betónové umývadlá

Zdroj/foto: Kast

  • Kategórie

Podobné články