Prečo sú betónové umývadla populárnejšie ako keramické umývadlá?

Prečo sú betónové umývadlá populárnejšie ako keramické?

Redakcia - 5. októbra 2018 - 544. zobrazení

Ak hľadáte originálne, moderné a predovšetkým kvalitné umývadlá, ktoré svojim prevedením a funkčnosťou dokážu osloviť, čo najširší okruh ľudí a sú štýlovým doplnkom modernej kúpeľne, ste na správnom mieste.

unikátne betónové umývadlá

Britská spoločnosť Kast , ktorá sa venuje výrobe výhradne betónových umývadiel najrozličnejších tvarov, farieb a povrchových úprav, predstavila novú kolekciu na rok 2018, ktorá oslovila nielen ich potenciálnych zákazníkov, ale aj interiérových dizajnérov, ktorí tieto unikátne betónové umývadlá zakomponúvajú v rámci svojich návrhov moderných kúpeľní a kuchýň.

Jednoduché betónové umývadlá

Čo je však samotným cieľom spoločnosti Kast a ich produktov? Odpoveď je veľmi jednoduchá. Hlavným cieľom tejto spoločnosti a ich produktov, ktoré v drvivej väčšine predstavujú práve betónové umývadlá rôznych typov a farebných prevedení je poskytnúť kvalitnú, modernú a štýlovú alternatívu voči „klasickým“ keramickým umývadlám, ktoré sú pomaly na ústupe a v modernej kúpeľni ich nájdeme už len sporadicky.

Keramické, sklenené alebo betónové umývadlá?

Nie je to tak dávno, keď väčšina z nás nepoznala iný druh materiálu umývadla ako keramiku a farbu inú než bielu. Dnes je tomu však inak. Popri keramických umývadlách, ktoré ešte stále nájdeme vo väčšine domácnosti zaujímajú popredné miesta medzi samotnými spotrebiteľmi a interiérovými dizajnérmi sklenené alebo betónové umývadlá, ktoré sú modernými alternatívami tradičných keramických umývadiel. Špecifickou kategóriou sú drevené umývadlá, ktoré sú síce netradičnými, ale netreba zabúdať na fakt, že drevo si vyžaduje oveľa väčšiu starostlivosť než keramika, sklo alebo betón.

Atypické betónové umývadlá

Špeciálna kolekcia atypických betónových umývadiel spoločnosti Kast je výnimočná a charakteristická nielen tvarom, ale predovšetkým vzorom, ktorý je na každom z umývadiel iný a tvorí ich charakteristickú črtu.

Atypické betónové umývadlá

Farebné variácie, týchto umývadiel si tak povediac môžete ušiť na mieru – Vaše nové betónové umývadlo sa tak stane atypickou a dominantnou súčasťou kúpeľne.

Farebné variácie

Jednoduché betónové umývadlá

Ak nie ste milovníkom vzorov alebo rôznych iných povrchových úprav na umývadlách, ale páčia sa Vám jednoduché betónové umývadlá s minimalistickým vzhľadom, nič si z toho nerobte. Spoločnosť Kast myslela aj na to a pripravila si pre Vás kolekciu minimalistických betónových umývadiel, ktoré vynikajú svojou jednoduchosťou, funkčnosťou a kvalitou.

Jednoduché betónové umývadlá

Zdroj/foto: Kast

  • Kategórie

Podobné články