Šatníky a skrine do Vašej spálne

Šatníky a skrine do Vašej spálne

Reklamný článok - 27. novembra 2014 - 2257. zobrazení

Spálňa okrem toho, že poskytuje priestor na oddych je aj miestom, kde máme uložené rôzne veci. Tým pádom máme v nej šatníky a rôzne skrine. Snívate o veľkom šatníku, v ktorom by ste mali svoje veci usporiadané a mali v ňom prehľad, ale máte naň málo priestoru? Možno stačí mala reorganizácia a môžete mať aj Vy to, po čom túžite.

wardrobe
Zdroj foto: (link)

Klasická vs. kombinovaná skriňa

Máte aj Vy doma klasické skrine? Potom určite viete, že zaberajú pomerne veľa miesta, ale neposkytujú ho až toľko, koľko by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Kombinovaná skriňa má police, vešiaky aj boxy, ktoré Vám umožnia uložiť svoje oblečenie prehľadne. Do tejto skrine môžete naukladať nielen tričká, mikiny a nohavice. Zmestia sa tam aj šaty, blúzky, saká, spodné prádlo, ale častokrát aj topánky. Nezdá sa Vám to skvelé? Potom už nemusíte stáť hodinu pred skriňou a rozmýšľať čo si oblečiete a čo je v ktorej kôpke. Máte všetko uložené prehľadne a hlavne na očiach.

satnik-skrina
Zdroj foto: (link)

Šatníková skriňa

Jedným z obľúbených kúskov do spálne je šatníková skriňa. Jej obrovskou výhodou je, že si ju môžete dať vyrobiť na mieru a tým pádom využiť každý priestor. Je vhodná do klasických miestností s vysokým stropom, ale hodí sa aj do podkrovia.

satnikova-skrina
Zdroj foto: (link)

Voľne stojaca šatníková skriňa

Veľký boom zažíva obdoba klasickej šatníkovej skrine. Ide o voľne stojacu skriňu. Pýtate sa o čo ide? Sú to vlastne, iba voľne stojace konštrukcie kombinované so šuflíkmi, na ktoré môžete povešať vešiaky s oblečením. Ich obrovskou výhodou je, že ich môžete v prípade potreby kedykoľvek premiestiť bez väčšej námahy.

satnikove-skrine
Zdroj foto: (link)

Vlastný šatník

Asi najideálnejším riešením uloženia odevov a doplnkov je osobitý šatník. Ten Vám dokáže poskytnúť dokonalý prehľad o veciach a jednoduché a praktické uloženie. Okrem toho tam môžete „ukryť“ ešte pár drobností, ktoré nemáte kam uložiť. Môže to byť napríklad žehliaca doska alebo vysávač. Nie však každý má naň priestor, preto sme Vám ponúkli pár alternatív.

satnik
Zdroj foto: (link)

Možností ako efektívne využiť aj malý priestor je množstvo. Stačí len zapnúť fantáziu a prezrieť si dostupný tovar na trhu. Potom Vám už nič nestojí v ceste.

Text: Martina Zvolanská      Zdroj foto: (link)

  • Kategórie

Podobné články