Šatníková skriňa

Šatníky a šatníkové skrine do vašej spálne

Reklamný článok - 16. januára 2019 - 6265. zobrazení

Spálňa okrem toho, že poskytuje priestor na oddych a relax je aj miestom, kde máme uložené rôzne veci. V spálni teda nájdeme aj šatníky a rôzne šatníkové skrine. Snívate o veľkom šatníku, v ktorom by ste mali svoje veci usporiadané a mali v ňom prehľad? Máte však naň málo priestoru? Možno vám postačí mala reorganizácia a budete mať aj vy šatník, po ktorom túžite.

Šatníková skriňa Liff 15
Elegantná šatníková skriňa Liff 15. Celý popis »

Náš TIP na šatníkové skrine

Šatník Verwood

Skriňa Verwood

Skriňa Benson

Cena: od 289.00 €

Cena: od 270.00 €

Cena: od 300.00 €

Klasická alebo kombinovaná skriňa?

Máte aj vy doma klasické skrine? Ak áno, potom určite viete, že zaberajú pomerne veľa miesta, ale neposkytujú ho až toľko, koľko by sa na prvý pohľad mohlo zdať...

Kombinovaná skriňa

Kombinovaná skriňa má police, priestor na vešiaky aj boxy, ktoré vám umožnia uložiť svoje oblečenie prehľadne. Do kombinovanej skrine môžete naukladať nielen tričká, mikiny alebo nohavice. Zmestia sa tam aj šaty, blúzky, saká, spodné prádlo, ale častokrát aj topánky. Nezdá sa vám to skvelé? Potom už nemusíte stáť hodinu pred skriňou a rozmýšľať, čo si oblečiete a kde to nájdete.

Šatníková skriňa Liff 27
Moderný dizajn, kvalitné materiály, skriňa Liff 27 . Celý popis »

Šatníková skriňa

Jedným z obľúbených typov skríň do spálne je šatníková skriňa. Jej výhodou je, že si ju môžete dať vyrobiť na mieru a tým pádom využiť maximum priestoru. Šatníková skriňa je vhodná do miestností s vysokým stropom, ale hodí sa aj do podkrovia.

Šatníková skriňa Cordoba
Šatníková skriňa Cordoba (dub sterling + betón) . Celý popis »

Voľne stojaca šatníková skriňa

Veľký boom zažíva obdoba klasickej šatníkovej skrine. Pýtate sa o čo ide? Sú to vlastne iba voľne stojace konštrukcie kombinované so šuflíkmi, na ktoré môžete povešať vešiaky s oblečením. Ich obrovskou výhodou je, že ich môžete v prípade potreby kedykoľvek premiestiť bez väčšej námahy.

Šatníková skriňa Filey
Šatníková skriňa Filey (slivka wallis). Celý popis »

Šatníky

Asi najideálnejším riešením pre uloženie vašich odevov a doplnkov je osobitý šatník. Ten vám dokáže poskytnúť dokonalý prehľad o veciach a ich jednoduché a praktické uloženie. Okrem toho tam môžete „ukryť“ ešte pár drobností, ktoré nemáte kam uložiť. Môže to byť napríklad žehliaca doska alebo vysávač. Na samostatný šatník však nemá každý priestor, a preto sme vám ponúkli pár vhodných alternatív.

Šatník

Možností ako efektívne využiť aj malý priestor je množstvo. Stačí len zapnúť fantáziu a prezrieť si dostupný tovar na trhu. Potom vám už nič nestojí v ceste zaobstarať si ideálnu šatníkovú skriňu alebo šatník.

interactive connectionUžitočný tip na záver: Ak si budete navrhovať vlastný šatník nezabudnite, že ak majú police menšiu výšku a je ich viac, budete mať v uložených veciach lepší prehľad.

Text: Martina Zvolanská      Zdroj/foto: novynabytok.sk

  • Kategórie

Podobné články