Drevená garáž

Štýlová ochrana vášho majetku hneď vedľa domu? Objavte výhody drevenej garáže či prístrešku!

Reklamný článok - 29. novembra 2021 - 1308. zobrazení

Častokrát si hodnotu vecí uvedomíme až vtedy, keď sa s nimi niečo stane. Vyčítame si, že sme mohli viac myslieť na prevenciu. Spoľahlivá a bezpečná ochrana vozidla je na nezaplatenie. Myslite na prevenciu a vytvorte si aj vy spoľahlivé miesto, na ktorom môžete parkovať svoje vozidlo.

Prístrešok na auto či drevená garáž sú skvelým riešením, ak hľadáte bezpečné a spoľahlivé miesto na parkovanie vášho vozidla. Skvelo sa hodia k domu a mnohokrát sú nielen praktickým, ale aj estetickým prvkom, ktorý skrášľuje prostredie domu a záhrady. Prístrešok na auto či drevená garáž môžu byť štýlovou ochranou vášho vozidla pred poveternostnými podmienkami, poškodením či odcudzením. Aké výhody so sebou prinášajú a na čo pri výbere myslieť?

Spoľahlivá a praktická ochrana

Prístrešok na auto je praktickým doplnením domu či záhrady, ktoré poskytne nielen priestor na parkovanie ale aj ochranu vozidla pred vyčíňaním počasia. Prístrešok na auto ochráni vaše vozidlo nielen pred dažďom či snehom, ale aj silným slnečným žiarením, krupobitím či ťažkým snehom, ktoré tiež dokážu narobiť neplechu. Prístrešky na auto dnes už nájdete v rôznych prevedeniach či materiáloch. Najčastejšou a najvkusnejšou voľbou sú práve drevené prístrešky, ktoré sú skvelým doplnením prostredia pri dome. Prístrešok na auto môže stáť samostatne na pozemku alebo byť pripojený k domu – záleží na vašich preferenciách a dispozícii pozemku. Dôležitým faktorom, na ktorý by ste sa pri realizácii prístrešku mali zamerať, je vzdialenosť od prístupovej cesty. Najideálnejšia je čo najmenšia vzdialenosť, aby ste si autom zbytočne nejazdili po pozemku a ničili trávnik.

Možnosť uzamknutia vozidla

Drevená garáž je výhodou najmä vtedy, ak hľadáte miesto, na ktorom by ste mohli uzatvárať vaše vozidlo a nemáte k dispozícii kamennú garáž. Drevená garáž má všetky výhody, ktoré ponúka prístrešok na auto plus navyše možnosť uzamykať vaše vozidlo. Tak ho ochránite nielen pred poveternostnými vplyvmi, ale aj pred poškodením cudzou osobou či dokonca odcudzením. Drevená garáž je akousi nadstavbou prístrešku pre auto, ktorá si zároveň ponecháva aj svoje estetické hodnoty. Drevo sa skvelo hodí do prostredia záhrady.

Poriadok v garáži. 4 tipy, ako na to

Garáž je v mnohých domácnostiach bojiskom zhromažďovania takých vecí, ktoré sa už nepoužívajú, no rozlúčiť sa s nimi naveky je kvôli…

Garáž - 1

Ako si vybrať a na čo sa zamerať?

Ak zvažujete, že si zaobstaráte garáž či prístrešok na auto, dôležitým kritériom, na ktoré by ste sa mali zamerať, a to bez ohľadu na to, aký typ ochrany vozidla si vyberiete, je rozhodne kvalita. A pri drevených stavbách, akou prístrešok či drevená garáž je, to platí dvojnásobne. Drevo je organický materiál, ktorý podlieha vplyvom počasia. Aby odolalo náporu zmien teplôt a vlhkosti je potrebné, aby bolo kvalitné. Len tak bude vaša garáž či prístrešok na auto odolávať poveternostným vplyvom. Overte si preto u výrobcu druh, typ a kvalitu materiálov, aby ste mali istotu, že si kupujete spoľahlivú a najmä dlhodobú ochranu vášho majetku.

Prístrešok na auto či garáž sú pomerne jednoduché a finančne nenáročné riešenie, ak hľadáte miesto na parkovanie a ochranu vášho vozidla. Drevená garáž však ponúka o čosi väčšiu ochranu než prístrešok na auto. Pred kúpou si teda rozhodne premyslite, či vám bude postačovať prístrešok alebo sa radšej rozhodnete pre investíciu do drevenej garáže.

Zdroj obrázku: Dariusz Jarzabek / Shutterstock.com

  • Kategórie

Podobné články