Chlapčenská izba - poschodová posteľ

Ako by mala vyzerať vysnená chlapčenská izba?

Redakcia - 28. augusta 2019 - 10452. zobrazení

Dnešný článok je venovaný predovšetkým rodičom, ktorí vychovávajú malého synčeka a chceli by mu zariadiť vysnenú chlapčenskú izbu, presne podľa jeho predstáv. Ak sa však ako rodičia nechcete riadiť len slovami vašich detí a chceli by ste zariadiť detskú izbu, ktorá by bola nielen „estetická“, ale aj funkčná, prečítajte si náš článok, v ktorom sa dozviete praktické tipy a rady, ako by chlapčenská izba mala vyzerať.

Chlapčenská izba

Aká by mala byť chlapčenská izba?

Najdôležitejšie, čo musíte urobiť ešte pred samotným začatím zariaďovania izby je uvedomiť si, aké má váš syn záľuby alebo čo, resp. koho obdivuje. Na základe týchto poznatkov získate aspoň približnú predstavu o tom, ako by jeho izba mala vyzerať. Pokiaľ máte doma malého futbalistu, nesmiete zabudnúť na rôzne futbalové motívy, ktoré premietnete v rámci „praktických“ dekorácií ako napr. sedací vak v tvare futbalovej lopty.

Písací stôl - detská izba

U chlapcov je tá výhoda, že pokiaľ ich niečo začne baviť už v detstve, zväčša im to vydrží dlhšie a preto neuškodí, ak budete prihliadať na vyššie uvedené rady. Tematické zariadené detské izby pôsobia štýlovo nielen pre vaše ratolesti, ale kohokoľvek.

Vybavenie chlapčenskej izby…

V každej, či už dievčenskej alebo chlapčenskej detskej izbe, nesmie samozrejme chýbať kvalitná posteľ. Na základe vlastných skúseností vám odporúčame, aby ste pri chlapcoch vyberali už dopredu väčšiu posteľ. Keďže väčšina z nich rastie veľmi rýchlo, takúto voľbu v budúcnosti určite oceníte a ušetríte nemalé finančné prostriedky.

Aká by mala byť vysnená dievčenská izba?

Viete ako by mala vyzerať dokonalá dievčenská izba? Čo všetko by mala obsahovať? Na čo by ste nemali zabudnúť pri jej zariaďovaní?

Aká by mala byť vysnená dievčenská izba?

Ďalšie „povinné“ vybavenie každej detskej izby, bez ohľadu na pohlavie, by malo obsahovať písací stôl s počítačom, kreslo a dostatočne veľký úložný priestor, napr. v podobe skrine. V súčasnosti nie je žiadnym tajomstvom, že deti strávia značnú časť svojho voľného času pri počítači alebo televízore. Či chceme alebo nie, moderné technológie nie sú už len súčasťou života dospelých, ale aj detí…

Chlapčenská izba

Chlapčenská izba potrebuje…

Pri zariaďovaní chlapčenskej izby by ste mali dodržať jedno základné pravidlo… A to jednoduchosť. Pri chlapcoch platí, že neobľubujú žiadne zbytočnosti, ktoré by mali slúžiť len ako obyčajné dekorácie. Nechajte im voľné poličky a oni si tam uložia len potrebné a praktické veci. Zvážte naše rady a odporúčania, premyslite si všetky pre a proti a následne zariaďte vášmu synátorovi izbu, ktorú si určite zamiluje.

Zdroj/Foto: missourifurniture.com

  • Kategórie

Podobné články