Zimná záhrada - Hobbytec SK

Zimné záhrady a záhradné zastrešenie Hobbytec na mieru

Reklamný článok - 31. augusta 2022 - 920. zobrazení

Česko-slovenský trh so záhradným zastrešením neustále napreduje. Výraznou mierou sa o to pričinila spoločnosť HOBBYTEC. Tá patrí už 10 rokov medzi československých lídrov v oblasti výroby zimných záhrad a záhradných prístreškov na mieru.

Značka HOBBYTEC sa neobjavuje len na trhu so záhradným zastrešením. Počas 10 rokov expanzie sa začala zaoberať aj predajom nehnuteľností, realizáciou mobilných domov, neskôr aj fotovoltaickými systémami. Tie začala využívať pri realizácii zimných záhrad a záhradného zastrešenia, čo jej opäť umožnilo zvýšiť kvalitatívnu úroveň jednotlivých produktov vo svojej bohatej ponuke. Tá v súčasnosti zahŕňa najpredávanejšie druhy záhradného zastrešenia, ktoré si klienti nechávajú zhotoviť priamo na mieru podľa vlastných individuálnych požiadaviek.

10 rokov pôsobenia na trhu

Príbeh popredného výrobcu záhradného zastrešenia sa začal písať v roku 2012. O rok neskôr sa spoločnosť so sídlom v Česku dostala na slovenský trh, kde sa teší rastúcemu dopytu po jej produktoch. V roku 2015 ich mala v ponuke už viac ako 10 000, s čím prišiel čas na založenie eshopu a rozšírenie skladových priestorov za účelom rýchlejšej a hromadnejšej výroby. Tá sa v posledných 5 rokoch zrýchľuje aj popri pôsobení v oblasti predaja vlastných nehnuteľností. S blížiacim sa koncom prvej dekády na trhu prišli ďalšie zmeny. Po presťahovaní do väčších priestorov sa výroba zrýchlila ešte viac. Spoločnosť postupne prenikla do ďalších štátov a do novej dekády vstupuje s ďalšími produktmi pre domácich aj zahraničných zákazníkov.

Hobbytec - zimná záhrada

Zimné záhrady do domu

Realizácia zimnej záhrady je v posledných rokoch jednou z najlepších investícií. Jej význam nespočíva iba v rozšírení obytného priestoru a zvýšení komfortu. Plusom je tiež zhodnotenie nehnuteľnosti, po ktorom mnohí majitelia v posledných mesiacoch siahajú aj kvôli obavám zo znehodnotenia úspor uložených na bankovom účte v dôsledku inflácie. Cena rodinného domu môže vďaka realizácii zimnej záhrady vzrásť o tisícky eur. Miera zhodnotenia nehnuteľnosti závisí vždy od vybraného druhu zimnej záhrady, jej veľkosti, materiálu či úspornosti.

Druhy zimných záhrad

 • Sezónne zimné záhrady.
 • Celoročné zimné záhrady.
 • Posuvné zimné záhrady.
 • Hliníkové zimné záhrady.
 • Drevené zimné záhrady.

Pergoly a kryté posedenie

Medzi najpredávanejšími druhmi záhradného zastrešenia nechýbajú pergoly. Zákazníci majú na výber niekoľko modelov, ktoré sú vhodné na terasu alebo na záhradu. Využiť sa dajú ako kryté posedenie, tienená odpočinková zóna či krytý priestor na skladovanie náčinia. Montujú sa systémom ukotvenia k stene domu alebo ako voľne stojace záhradné stavby. Všetky druhy pergol spĺňajú okrem praktickej aj estetickú funkciu. Vyrábajú sa z hliníka, ktorý zastrešeniu dodáva odolnosť, stabilitu a zároveň ľahkosť.

Najpredávanejšie pergoly

 • Hliníkové pergoly.
 • Typizované pergoly.
 • Bioklimatické pergoly.
 • Zastrešenie HORECA.

Prístrešky pre automobil

Portfólio spoločnosti HOBBYTEC rozširujú aj prístrešky pre auto. Jednoduché stavby slúžia ako alternatíva voči klasickej garáži. Ich úlohou je chrániť auto (nielen) pred dažďom či UV žiarením. Vyrábajú sa vo viacerých veľkostných a farebných variantoch. Ich konštrukcia býva z hliníka alebo z ocele, vďaka čomu je prístrešok pre automobil pevný a odolný. Zákazníci si ho môžu objednať v rôznom prevedení. Výroba záhradného zastrešenia na mieru im umožní vybrať si prístrešok pre 1 alebo viac áut vrátane väčších vozidiel ako dodávka alebo karavan.

Druhy prístreškov pre auto

 • Hliníkové prístrešky pre auto.
 • Väčšie prístrešky pre karavan.
 • XXL prístrešky pre viac vozidiel.
 • Prístrešky pre autobusové zastávky.
Prístrešok pre auto - Hobbytec

Záhradné zastrešenie na mieru

Na mieru nie sú vyrábané iba prístrešky pre auto. Prispôsobiť záhradné zastrešenie nárokom majiteľa a jeho pozemku je možné aj tvar a veľkosť pergol a zimných záhrad. Tie sa takisto vyrábajú v rôznych veľkostiach a farebných prevedeniach. K dispozícii sú aj záhradné stavby typu XXL, ktoré sú určené pre pozemky s veľkou výmerou. Zákazník si sám určí, v akej farbe a v akom tvare chce mať zastrešenie vyrobené, prípadne nechá návrh konkrétneho modelu na výrobcu.

Oceľový alebo hliníkový prístrešok pre auto: Aký prístrešok si vybrať?

Spoločnosť HOBBYTEC uvádza na trh prístrešky pre auto v rôznych prevedeniach, ktoré sa líšia farbou, veľkosťou či materiálom…

Prístrešok pre auto solárny

Solárne záhradné zastrešenie

Tvorba návrhu na mieru umožňuje zakomponovať do návrhu novej záhradnej stavby úsporné solárne technológie. Tie sa v súčasnosti tešia veľkému dopytu, ktorý je podporovaný rôznymi štátnymi dotáciami. Zákazník si tak môže nechať vyrobiť zimnú záhradu či hliníkovú pergolu aj so zabudovaným fotovoltaickým systémom, ktorý výrazne podporuje energetickú efektivitu domu. Fotovoltaické systémy sa dajú nainštalovať aj na prístrešok pre auto bez ohľadu na to, o aký veľký prístrešok sa jedná. Solárne záhradné zastrešenie tak plní ďalšiu funkciu navyše. Jeho realizácia pomáha znížiť spotrebu energie a tým znížiť aj celkové náklady na bývanie.

Širokú ponuku prvotriednych produktov dopĺňa aj pestrá ponuka nadštandardných služieb. Zákazníci, ktorí si objednajú záhradné zastrešenie od spoločnosti HOBBYTEC, budú môcť využiť napríklad služby spojené s rýchlym dovozom a montážou prístrešku priamo na mieste. Táto služba platí aj v prípade výroby záhradných prístreškov na mieru, ktoré sa tiež predávajú so zárukou. Vo vybraných termínoch sa dajú objednať so zľavou za cenu nižšiu o pár desiatok percent. Súčasťou poskytovaných služieb je aj poradenstvo ohľadom montáže alebo následnej údržby vybranej záhradnej stavby.

 • Kategórie

Podobné články