Unikátny štruktúrovaný povrch dverí

Unikátny štruktúrovaný povrch dverí

Reklamný článok - 19. decembra 2014 - 2721. zobrazení

Nielen estetickou stránkou, ale tiež kvalitou a odolnosťou sa vyznačuje jedinečný štruktúrovaný povrch SOLO 3D, ktorý je už niekoľko rokov zaradený v ponuke spoločnosti SOLODOOR. Tradičný český výrobca dverí a zárubní si uvedomuje stále náročnejšie požiadavky svojich zákazníkov, preto spolu s dizajnérmi vytvoril tento unikátny povrch interiérových dverí, v ktorom sa snúbia samé pozitíva: dokonalá krása skutočného dreva spolu s vysokou odolnosťou a nenáročnosťou na údržbu.

SOLODOOR_model GABRETA 3_povrch SOLO 3D_dub bělený_interiér

Klasické aj veľmi moderné interiéry zútulní dotyk prírody v podobe dreva. A už nezáleží na tom, či ide o drevo skutočné alebo jeho imitáciu, v dnešnej dobe je totiž väčšina napodobenín taká verná, že sú od pravého dreva takmer na nerozoznanie. V prípade interiérových dverí SOLODOOR s povrchom SOLO 3D ide o veľmi podarenú imitáciu prírodného dreva, ktorá krásne vyzerá, zároveň so sebou neprináša negatíva v podobe nestálosti farby alebo náročnej a veľmi šetrnej údržby, ako je to pri dreve alebo dýhe.

Všetky prírodné nedokonalosti v štruktúre môžete na dverách či zárubniach s povrchom SOLO 3D vidieť už na pohľad, vďaka autentickému prevedeniu ich pocítite aj na dotyk. SOLO 3D je unikátnym povrchom dverí, ktorý pozdvihne interiér vyššie – moderne vybaveným priestorom dodá ešte väčší punc luxusu, klasickejšie interiéry s dverami v dezéne dreva takto získajú rustikálnejší vzhľad.

solodoor_vertigo_interier_eben

SOLO 3D je štruktúrovaný PVC povrch, ktorý disponuje vysokou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu – poškriabaniu, zmenám farby vplyvom slnečného žiarenia alebo aj vlhkosti. Hodia sa tak do každej miestnosti v byte, či už je to vlhkejšia kúpeľňa alebo kuchyňa, alebo vám doma vystrájajú malé ratolesti a domáci maznáčikovia. Údržba je taktiež jednoduchá – napriek štruktúre stačí povrch ošetriť bežnými čistiacimi prostriedkami bez toho, aby sa dvere akokoľvek poškodili.

imitacia-dreva

SOLODOOR zaradil do ponuky interiérových dverí so štruktúrovaným povrchom SOLO 3D 7 imitácií dreva. Zvoliť si ich môžete napríklad v 5 modelových radoch SOLO PREMIUM COLLECTION (VERTIGO, SONET, ELEGANT, EXCELENT a SIMA), alebo v ďalších modelových radoch (GABRETA, SONG, STYL, OTAVA a KLASIK). Výber povrchu SOLO 3D je možný aj pri dverách protipožiarnych a požiarne bezpečnostných.

Sedem dezénov je reprezentovaných svetlejším drevom prírodného a bieleného dubu, cez aragon, jemný cremeline alebo sivastý driftwood inšpirovaný farbou dreva vyplaveného z more, po exotickejšie tmavšie dreviny, ako je eben a casino.

Dajte preto v interiéri priestor naturálnemu vzhľadu, krása dokonalých imitácií dreva vás nikdy neomrzí.

  • Kategórie

Podobné články