Tescoma – svetoznáma značka od našich susedov

Tescoma – svetoznáma značka od našich susedov

Reklamný článok - 2. júla 2015 - 2201. zobrazení

Svetoznáme značky sa už dávno nerodia iba v Nemecku, Francúzsku, Švajčiarsku či ďalších vyspelých ekonomikách sveta. Kvalita, známa po celom svete, sa môže pokojne zrodiť aj priamo v Strednej Európe. U nás či v susednej Českej republike.

Zo Zlína do viac ako 80 krajín

Príbeh značky Tescoma sa začal krátko po revolúcii. V roku 1992 vznikla firma a dala si za cieľ ponúkať kvalitu za dostupné ceny. Začiatky neboli vôbec jednoduché, avšak už dva roky po svojom vzniku Tescoma prenikla na niekoľko zahraničných trhov. V súčasnosti má Tescoma stále obchodné zastúpenie na Slovensku, v Taliansku, Rusku, Poľsku, Španielsku, Portugalsku a Ukrajine. Vďaka talianskej exportnej centrále sa výroby značky Tescoma dajú kúpiť vo viac ako 80 krajinách po celom svete.

01

 Výrobky značky TESCOMA získali tri ceny RedDot

Mimoriadne široká a ucelená ponuka kuchynských potrieb

Najznámejším výrobkom tejto zlínskej firmy sú jednoznačne kuchynské nože Tescoma. Len málokto však vie, že Tescoma ponúka viac ako 4000 rôznych výrobkov. Kuchynské nožetaniere Tescoma sú možno najznámejšie, Tescoma však dokáže plne vybaviť prakticky akúkoľvek kuchyňu. S veľkou pravdepodobnosťou by ste si vedeli kuchyňu vybaviť výrobkami Tescoma aj vy.

02

Nôž univerzálny AZZA

03 Plytký tanier OPUS

Úspech tejto firmy stojí na niekoľkých základných pilieroch, ktorých sa Tescoma drží už viac ako dve desaťročia. Firma už od svojho počiatku dávala veľký dôraz na vlastný vývoj a výskum, čo je výrazne pomohlo zostať konkurencieschopnou voči záplave čínskych spoločností, ponúkajúcich lacný tovar.

Moderné výrobky do kuchyne už dávno nie sú iba o kvalite materiálov a funkčnosti. Pre veľké množstvo ľudí je hlavným kritériom dizajn a celkový vzhľad. Tescoma si však drží svetovú triedu aj v tomto smere. Originálny dizajn výrobkov Tescoma vzniká v českých dizajnérskych štúdiách.

Zdroj/foto: Tescoma

  • Kategórie

Podobné články