Nový rad dverí SIMA zaujme remeselným detailom

Nový rad dverí SIMA zaujme remeselným detailom

Reklamný článok - 12. februára 2014 - 2603. zobrazení

Zapustené rámčeky presklenia nemusia byť len výsadou výroby na mieru

Tvarová čistota, hladké plochy, skrátka jednoduchosť, ktorá neruší. K bezfalcovým dverám splývajúcim v jednej rovine so zárubňami najnovšie pridali dizajnéri ďalší hladký detail – zapustené rámčeky dverí s presklením. To, čo kedysi dokázali vyrobiť len stolári u dverí z masívu, dnes ako prvá začala sériovo vyrábať spoločnosť SOLODOOR. Remeselný detail, ktorý má okrem estetickej funkcie aj praktické výhody (za vystúpený rámček presklenia ste si občas zachytili napríklad košeľu), predstavila v novom modelovom rade SIMA (SOLODOOR) so zapustenými rámčekmi.

To, čo kedysi dokázali zhotoviť len stolári u dverí z masívu či výrobcovia luxusných a drahých dverí na mieru, dnes ako prvá sériovo vyrába spoločnosť SOLODOOR. Prepracovaný detail vznikol v spolupráci s dizajnérmi, výroba nového modelového radu SIMA (SOLODOOR) si vyžaduje presnosť, starostlivosť a precíznosť. Rámček zapustený v ploche dverí má okrem estetickej funkcie aj svoje praktické výhody – za vystúpenú hranu rámčeku presklenia si môžete zachytiť odev a v horšom prípade poškodiť aj dvere. Rám presklenia splývajúci v jednej línii s plochou dverí v novom rade SIMA ponúka elegantné riešenie pre moderný interiér – dvere SIMA sa ľahko skombinujú s ostatným vybavením domu či bytu a vďaka svojmu univerzálnemu dizajnu len tak nevyjdú z módy.

Hladká, jemná, čistá a neporušená línia

sima-detail-zapusteneho-ramceku

Dokonalo atraktívny vzhľad dverí a zárubní v interiéri bude docielený bezfalcovým variantom, teda dverami bez polodrážok. Tie majú skryté pánty a splývajú v jednej rovine so zárubňami, a keď si teda ešte primyslíme ďalší hladký detail v podobe zapustených rámčekov pri presklení, výsledný efekt jednej, ničím nerušenej línie dverí je perfektný.

Modelový rad SIMA od spoločnosti SOLODOOR sa vyrába v odolnom SOLO 3D povrchu, ktorý perfektne imituje prírodný vzhľad dreva, vybrať si je možné hneď z niekoľkých dekorov od klasických tuzemských drevín až po dreviny exotické.

  • Kategórie

Podobné články