Spoločnosť SOLODOOR ponúka zárubňu zadarmo

Spoločnosť SOLODOOR ponúka zárubňu zadarmo

Reklamný článok - 14. marca 2014 - 3759. zobrazení

Podstatou dobrého nákupu je získať kvalitný výrobok a pritom ušetriť alebo dostať niečo naviac ako bonus.

Tento benefit svojim zákazníkom teraz ponúka tradičný výrobca dverí a zárubní – spoločnosť SOLODOOR, ktorá na dve svoje novinky pre rok 2014 pripravila atraktívnu akciu: k dverám modelového radu SONET obdržíte ZÁRUBŇU ZADARMO, v prípade celosklenených dverí CRISTAL získate na špeciálnu zárubňu k tomuto modelu 30%-nú ZĽAVU. Akčná ponuka platí už teraz, a to až do konca apríla 2014.

Elegantné dvere SONET zaoblili presklenie

Pri kúpe akéhokoľvek modelu dverí SONET od spoločnosti SOLODOOR získate počas marca a apríla 2014 ZÁRUBŇU ÚPLNE ZADARMO. A že je z čoho vyberať! Modelový rad SONET bol totiž rozšírený o dve atraktívne novinky s oblým presklením, ktoré doplnili súčasné modely s prísnymi, napriek tomu elegantne rovnými líniami. Dvere SONET pôsobia v interiéri veľmi luxusne, to predovšetkým vďaka kombinácii drevinového dekoru a skla. Pretože v prípade modelového radu SONET ide o dvere so vsadeným sklom, ktoré je súčasťou konštrukcie, použité je 8-milimetrové bezpečnostné sklo, ktoré odolá množstvu manipulácií vrátane prudkého zabuchnutia.

cristal-balken

Napriek tomu použitie bezpečnostného skla nijak nelimituje ponuku vzorov – na výber je od číreho priehľadného skla, jemne zafarbeného do bronzova či siva, až po vzorované či diskrétne nepriehľadné presklenie. Naviac je v modeli SONET 1, kde je presklenie dostatočne široké, možné vybrať si dizajnové pieskované vzory, a to hneď zo siedmych rôznych motívov. Pieskovanie dovolí tieto takmer presklené dvere vsadiť aj do miestností, kde požadujeme ako súkromie, tak aj dostatok svetla.

Neoddeľujte priestor, spojte ho

Tradičný výrobca dverí, spoločnosť SOLODOOR, zaradila od tohto roku do svojho sortimentu celosklenené dvere CRISTAL. Tento modelový rad je určený do veľmi moderných interiérov, vďaka sklu dvere miestnosti neoddeľujú, ale naopak ich spájajú do jedného veľkého spoločného priestoru. Teraz pri kúpe celosklenených dverí v komplete so zárubňami získate v priebehu marca a apríla 2014 od spoločnosti SOLODOOR na túto špeciálnu zárubňu zľavu vo výške 30 %.

V modelovom rade CRISTAL môžeme voliť hneď z niekoľkých variantov prevedenia – čisté, jednoduché dvere, decentné zdobenie sieťotlačou, kreatívnejšie pieskované obrazce či dvere efektne ryhované. Celosklenený rad CRISTAL od spoločnosti SOLODOOR má naviac aj svoje skryté kúzlo – nielenže miestnosť výborne presvetlí, ale priestor taktiež opticky zväčší.

  • Kategórie

Podobné články